Godło Rzeczypospolitej Polskiej

› Szybki kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Krzywoustego

67 - 200 Głogów
ul. Jedności Robotniczej 10
tel/fax: 76 834 21 38
email: sekretariat@lo1glogow.pl

займ на карту онлайн

Ważne linki

Librus Powiat Głogów

Złota Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020".

› Wirtualna panorama szkoły


Kalendarz wydarzeń

Czerwiec 2020
pon wt śr czw pt sob nie
« Maj    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Hurra, za chwilę maturra!!!

Aktualności > Strefa absolwenta

Naszym kochanym Maturzystom, którzy właśnie zakończyli edukację w naszej szkole życzymy matury na 100% , szalonych wakacji, a po nich  wymarzonych studiów.

A oto najlepsi z najlepszych:

UCZNIOWIE Z NAJWYŻSZĄ ŚREDNIĄ W LATACH 2011/2014

 

1.  ALEKSANDRA BLIDA                                                                                                III D         5,69

2.  DOROTA JACIECZKO                                                                                               III E           5,67

3.  BARTOSZ MISELIS                                                                                                   III E           5,63

4.  KAROLINA KOSMALA                                                                                            III A           5,38

5.  MAŁGORZATA OSTROWSKA                                                                              III A          5,38

6. DARIA SMOLAK                                                                                III A           5,37

7. JOANNA BURKIEWICZ                                                                                            III E           5,13

8.  KACPER ROSSA                                                                                                           III A           5,13

9.  JAKUB MISKA                                                                                                              III E           5,07

10.  JUSTYNA  STANOWSKA                                                                                          III E           5,07

11.  SABINA WIKTOR                                                                                                      III E          5,07

12.  ADRIAN KAZIMIEROWICZ                                                                               III A          5,06

13.  FILIP PIECHOCKI                                                                                                   III D          5,06

14 . WERONIKA DRABENT                                                                                         III A           5,00

15.  ESTERA RACZYCKA                                                                                                III E          5,00

16.  MARCIN ZIENKIEWICZ                                                                                      III A           5,00

17.  FILIP KOSIŃSKI                                                                                                      III A           4,93

18.  ALEKSANDRA HOŁOGA                                                                                     III D           4,88

19 . ALEX MIŚKO                                                                                                             III D           4,88

20.  WERONIKA STECIĄG                                                                                         III E          4,88

21.  DAGMARA KLOSKA                                                                    III E           4,87

22. FILIP HANIEWICZ                                                                                               III D          4,81

23. WERONIKA KAZIMIERCZAK                                                                         III C          4,80

24.  WERONIKA WAŚKIW                                                                                        III E          4,80

25.  GRZEGORZ PUPCZYK                                                                                        III C          4,78

26 . JAKUB SIKORSKI                                                                                                III C          4,76

27.  PAULINA JABŁOŃSKA                                                                                     III E          4,75

28.  MATEUSZ KLECZKOWSKI                                                                             III D          4,75

29 . ANETA    PARADOWSKA                                                                               III F          4,75

30. MICHAŁ PASTERNAK                                                                                       III D          4,75 

 31 . ALEKSANDRA ZAHORSKA                                                                            III F    4,75