Godło Rzeczypospolitej Polskiej

› Szybki kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Krzywoustego

67 - 200 Głogów
ul. Jedności Robotniczej 10
tel/fax: 76 834 21 38
email: sekretariat@lo1glogow.pl

займ на карту онлайн

Ważne linki

Powiat Głogów Librus

Złota Szkoła 2020

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2020".

› Wirtualna panorama szkoły


Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2021
pon wt śr czw pt sob nie
« Lis    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy 1 czerwca 2020 roku rozpoczyna rekrutację kandydatów na studia na rok akademicki 2020/2021. Rekrutacja na studia w pierwszym naborze potrwa do 31 sierpnia 2020 r.

 

 

Z myślą o tegorocznych maturzystach, którym przełożono terminy egzaminów maturalnych z uwagi na pandemię koronawirusa, Uczelnia postanowiła wydłużyć terminy rekrutacji. Mamy nadzieję, że dzięki temu wszyscy maturzyści wybiorą swoją dalszą ścieżkę kształcenia bez żadnych obaw o  brak miejsc, czy też odpowiedniej ilości czasu na dopełnienie formalności związanych z procesem rekrutacji na studia.

 

W roku akademickim 2020/2021 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy oferuje kandydatom na studia 22 kierunki – dziesięć kierunków studiów licencjackich, pięć kierunków inżynierskich, cztery kierunki studiów magisterskich (dwuletnich po ukończeniu studiów licencjackich lub inżynierskich) oraz trzy kierunki jednolitych studiów magisterskich (pięcioletnich). Wszystkie prowadzone w naszej Uczelni kierunki mają profil praktyczny, znacznie zwiększający szansę na zatrudnienie po studiach.

 

Dodatkowo, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy z powodu zagrożenia COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo kandydatów na studia ustaliła następujące sposoby składania dokumentów o przyjęcie na studia:  drogą listową – za pośrednictwem operatora pocztowego, osobiście – we właściwym dziekanacie lub wyznaczonym punkcie rekrutacyjnym w ustalonym przez Uczelnię terminie.

 

W przypadku składania dokumentów drogą listową kandydat jest zobowiązany przesłać komplet wymaganych dokumentów. Przesyłkę należy nadać za potwierdzeniem odbioru. W przypadku osobistego składania dokumentów kandydat jest zobowiązany przed wizytą w Uczelni umówić telefonicznie lub drogą mailową jej termin i godzinę z pracownikiem dziekanatu wydziału lub punktu rekrutacyjnego. Jednocześnie przy składaniu dokumentów kandydat jest zobowiązany zachować wszystkie zasady ochrony osobistej.

 

Możliwe jest również złożenie dokumentów przez pełnomocnika. Aby to było możliwe, pełnomocnik musi złożyć: komplet wymaganych dokumentów wraz z podpisanym przez kandydata pełnomocnictwem (wzór pełnomocnictwa dostępny na stronie internetowej Uczelni), poza własnym dowodem tożsamości – kopię dowodu tożsamości kandydata na studia (nie musi być potwierdzona u notariusza), w imieniu którego działa – dokumenty do wglądu.

 

Studia licencjackie

 

–        ADMINISTRACJA

–        BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE

–        COACHING ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

–        DIETETYKA

–        FILOLOGIA – specjalność filologia angielska

–        FINANSE, RACHUNKOWOŚĆ i PODATKI

–        PEDAGOGIKA

–        PIELĘGNIARSTWO

–        RATOWNICTWO MEDYCZNE

–        ZARZĄDZANIE

 

Studia inżynierskie

 

–        ENERGETYKA

–        INFORMATYKA

–        INŻYNIERIA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH*

–        LOGISTYKA i TRANSPORT

–        ZARZĄDZANIE i INŻYNIERIA PRODUKCJI

 

Studia magisterskie

 

–        BEZPIECZEŃSTWO WEWNETRZNE

–        FINANSE i ZARZĄDZANIE w PRZEDSIĘBIORSTWIE

–        PIELĘGNIARSTWO

–        ZDROWIE PUBLICZNE*

 

Jednolite studia magisterskie

 

–        FIZJOTERAPIA

–        PEDAGOGIKA PRZEDSZKOLNA I WCZESNOSZKOLNA

–        PRAWO

 

*rekrutacja będzie prowadzona po uzyskaniu zgody ministra właściwego do spraw szkolnictwa wyższego na uruchomienie kierunku

Niniejsza informacji nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

 

Jak zapisać się na studia?

 

W pierwszym etapie rekrutacji wystarczy wejść na stronę PWSZ im. Witelona w Legnicy i w systemie elektronicznej rejestracji kandydatów na studia dokonać wyboru kierunku studiów, wprowadzić niezbędne dane w procesie kwalifikacji, a następnie zatwierdzić i wydrukować kwestionariusz kandydata na studia.

 

Po dokonanej rejestracji należy wnieść opłatę rekrutacyjną – kwota oraz numer rachunku bankowego do przelewu dostępne są w systemie elektronicznej rejestracji kandydatów na studia.

 

Następnie należy złożyć komplet wymaganych dokumentów w terminie wskazanym przez Uczelnię, czyli od 2 czerwca do 2 września 2020 r.

 

Terminy rekrutacji na rok akademicki 2020/2021

Nabór I

1)  Elektroniczna rekrutacja od 1 czerwca 2020 r. do 31 sierpnia 2020 r.

2)  Przyjmowanie dokumentów od 2 czerwca 2020 r. do 2 września 2020 r.

3)  Ogłoszenie wyników rekrutacji 4 września 2020 r.

 

Informacja o rekrutacji:

tel. 76 723 22 10 do 11

rekrutacja@pwsz.legnica.edu.pl

www.pwsz.legnica.edu.pl

 

 

Z poważaniem

 

Przemysław Kulon

 

Dział Promocji i Wydawnictw

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy

  1. Sejmowa 5A

59-220 Legnica

 

tel. 76 723 23 43