Maj 2020
« Kwi

Od 12 do 25 marca, zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa,zajęcia w szkole zostają odwołane.
Ale nie są to dni wolne od nauki. W ramach obowiązującego planu zajęć, pracujecie samodzielnie w domu i poprzez dziennik librus, platformy edukacyjne czy inne zdalne sposoby, możecie kontaktować się z nauczycielami. Nauczyciele w ustalony przez siebie sposób, będą wysyłać Wam materiały, zadania i ustalą sposób rozliczenia się z tego.
Proszę na bieżąco śledzić informacje w dzienniku librus i przez ten czas pozostać w domu, unikać dużych skupisk ludzi (komunikacja, centra handlowe), wychodzić z domu tylko w sytuacjach niezbędnych, śledzić na bieżąco komunikaty Głównego Inspektora Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz informacje przesyłane przez dyrekcję szkoły.