Czerwiec 2020
« Maj

Nabór do szkół ponadpodstawowych – VULCAN – zaproszenie na wydarzenie na Żywo

Chcielibyśmy zaprosić na wydarzenie na żywo dotyczące rekrutacji do szkół ponadpodstawowych.
Poniżej link do wydarzenia.

UWAGA MATURA 2020 !!!

Aktualności > Strefa absolwenta

UWAGA MATURZYŚCI!
W dniu 2 czerwca 2020r. otrzymacie w wiadomości w dzienniku elektronicznym Librus indywidualny harmonogram egzaminu maturalnego.
Proszę też czytać na bieżąco wiadomości, ogłoszenia i komunikaty, związane z organizacją matury, umieszczone zarówno w e-dzienniku, jak też na stronie internetowej szkoły.

UWAGA ABSOLWENCI Z LAT UBIEGŁYCH PRZYSTĘPUJĄCY DO MATURY!
W dniu 2 czerwca 2020r. otrzymacie pocztą mailową indywidualny harmonogram egzaminu maturalnego.
Proszę też czytać na bieżąco wiadomości, ogłoszenia i komunikaty, związane z organizacją matury na stronie internetowej szkoły.
Proszę zapoznać się także z prezentacją dotyczącą praw i obowiązków maturzysty w związku z zaistniałą sytuacją epidemiczną.

Dzień Dziecka w Polsce obchodzony jest 1 czerwca. Data ta ustalona została w 1950 roku.

Aktualności > Strefa ucznia

Duży czy mały dzisiaj świętuje,
Dziś każdy jest dzieckiem i się raduje.
Małych przyjemności, wielkich miłości,
zdrowia, szczęścia i przyjemności.

Życzą

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Pracownicy Administracji I LO w Głogowie

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Witelona w Legnicy 1 czerwca 2020 roku rozpoczyna rekrutację kandydatów na studia na rok akademicki 2020/2021. Rekrutacja na studia w pierwszym naborze potrwa do 31 sierpnia 2020 r.

Biblioteczka Przedszkolaka

Aktualności > Nasza twórczość > Strefa rodzica > Strefa ucznia

W ciągu ostatnich tygodni uczniowie, oprócz intensywnej nauki, rozwijali się także twórczo. Do p. K. Swędrowskiej i p. A. Ostrowskiej zostały przekazane prace literackie i plastyczne, mające wejść w skład wyjątkowego rocznika dla dzieci: „Biblioteczka Przedszkolaka”. W 1. wydaniu znajdą się wiersze, rysunki związane z tematami:

„Zabawki” i „Zwierzątka”.
Organizatorki przedsięwzięcia dziękują za zgłoszenie prac i jednocześnie zachęcają pozostałych uczniów do udziału w kolejnych edycjach

Dawno, dawno temu…

Tymi słowami zaczynają się baśnie, wprowadzając odbiorców w zaczarowany świat.

Uczniowie kl. 1a sp przygotowywali inscenizację, jednak forma prezentacji musiała ulec zmianie.

Zapraszamy na słuchowisko „Kopciuszek”.

Szukasz ciekawych studiów? Chcesz studiować nie zmieniając miejsca zamieszkania? Wybierz Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Głogowie i studiuj całkowicie za darmo!

Oferujemy:

• studia stacjonarne oraz stacjonarne dla osób pracujących
  • atrakcyjne kierunki i nowe specjalności
  • praktyczny profil studiowania
  • liczne programy wsparcia i wysokie stypendia
  • nowoczesną i rozbudowaną bazę dydaktyczną
  • elektroniczną rekrutację

Wybierz swój wymarzony kierunek studiów i dołącz do nas! Wejdź na naszą stronę internetową www.pwsz.glogow.pl i dowiedz się więcej!

W ten piękny dzień pragniemy Wszystkim Mamom złożyć  najserdeczniejsze życzenia.

Zdrowia, szczęścia ,  wszelkiej pomyślności,

spełnienia najskrytszych marzeń,

samych cudownych chwil w życiu !