Powiat Głogów Librus

Kwiecień 2019
« Mar   Maj »

Targi Pracy i Edukacji, zorganizowane przez głogowski PUP, skierowane były przede wszystkim do młodych ludzi, którzy stoją przed wyborem szkoły i przyszłego zawodu. Na targach prezentowały się szkoły oraz pracodawcy.
Impreza cieszyła się sporym zainteresowaniem .
Otwarta formuła przypadła odwiedzającym do gustu. To dobra okazja dla tych, którzy zastanawiają się właśnie nad wyborem swojej dalszej drogi życiowej i zawodowej.
Również nasza szkoła uczestniczy czynnie w promocji, odwiedzając okoliczne szkoły i uczestnicząc w spotkaniach z kandydatami i ich rodzicami.
Już na koniec maja zapraszamy do I LO na Dzień Otwartych Drzwi!!

Na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Głogowie odbył się wczoraj Międzyszkolny Turniej Tańca, zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 10. Uczestniczyły w nim dzieci i młodzież z Głogowa i okolic.

Po zliczeniu głosów puchar publiczności trafił do formacji z I LO „Agata Power”, która wygrała również w swojej kategorii szkół średnich, a Ultima zgarnęła II m-ce!
Gratulacje dla naszych obu drużyn!!