Godło Rzeczypospolitej Polskiej

› Szybki kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Krzywoustego

67 - 200 Głogów
ul. Jedności Robotniczej 10
tel/fax: 76 834 21 38
email: sekretariat@lo1glogow.pl

Srebrna Szkoła 2017

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród 300 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2017”.

Ważne linki

Fronter
Librus Powiat Głogów

› Wirtualna panorama szkoły


Kalendarz wydarzeń

Wrzesień 2017
pon wt śr czw pt sob nie
« Sie    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  

Zajęcia taneczno-ruchowe

2016/2017

Nasze dziewczęta okazały się najlepsze w VIII Powiatowych Mistrzostwach w tańcu nowoczesnym Show Dance, które odbyły się w Technikum nr 6 w Głogowie. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych  w układzie zatańczyły:
Basia Zakrzewska 1e
Basia Miłek 1d
Julita Piròg 1d
Klaudia Guzera 1d i Weronika Brzeskot 1d
To był dobry dzień, brawo dziewczęta.!!!!

18119128_1402292723163421_2938871346944950116_n 18118777_1402284596497567_2604771423752242495_n 18156875_1429883843699982_8550481847529907241_n 18157506_1429883940366639_8054507967585172887_n

2015/2016

Zespół HASHTAG  w składzie: Julia Zaborowska, Natalia Haze, Agata Górska, Ala Metelska, Ania Krysztopolska i Ola Wieczysta;  inspirowany bollywoodem, zachwycił jury  podczas XII Międzyszkolnego Konkursu Tańca Nowoczesnego. Dostając od każdego z jurorów maksymalną liczbę punktów zdobył bezkonkurencyjnie I MIEJSCE.

1509834_766648316775574_8146321750324259516_n

Uczniowie reprezentujący Naszą szkołę w konkursie tanecznym pod nazwą zespołu ,,LNP – Lepiej Nie Pytaj” zdobyli I miejsce 🙂 Dziękujemy i gratulujemy tancerzom:

Justyna Kukła 2bb
Joanna Dywańska 1b
Alicja Bagińska – Żyta 1d
Jakub Binkowski 1b
Patryk Podyma 1b
Dawid Mikołajczyk 1b

2014/2015

 „MASAKRA”

Kolejny raz naszą szkołę reprezentował zespół taneczny, który zajął III miejsce w Powiatowym Turnieju Tanecznym w kategorii SHOW DANCE. Zespół w składzie:

  •  Martyna Małucka 3b
  •  Natalia Glińska 3b
  •  Magdalena Frala 3c
  •  Justyna Krzywicka 2d
  •  Maja Urban 2d
  •  Aleksandra Przymus 2d

DSC09567 DSC09564 DSC09874 DSC09959DSC09984

 

 

„FIRST CREW” – formacja taneczna w składzie:

  •  Julia Zaborowska 2c
  •  Katarzyna Szlempo 2a
  •  Daria Matecka 2e
  •  Marcelina Nowak 2e
  •  Natalia Haze 2c
  •  Iwona Ruminkiewicz 2a

 

W XI edycji konkursu tańca nowoczesnego, nasze dziewczęta zajęły II miejsce i tym samym zostały wicemistrzyniami w kategorii show dance szkół ponadgimnazjalnych. Gratulujemy sukcesu!!!

DSC09819 DSC09811 DSC09970 DSC09977

https://www.facebook.com/formacjafirstcrew

 

 

 2013/2014

I miejsce w Powiatowym Turnieju Tanecznym w konkurencji SHOW DANCE zajął zespół „SPONTAN” w składzie:

1. Magda Kapica 3b

2. Klaudia Mochol 3b

3. Wioletta Czech 3b

4. Karolina Obiegała 3e

5. Hania Karpowicz 3e

6. Natalia Haze 1f

7. Martyna Budnik 1a

8. Kasia Szlempo 1a

9. Iwona Ruminkiewicz 1a

10. Adam Przybylski 1d

Gratulacje dla najlepszych tancerzy!!!

dsc01649