18192021222324
252627282930

Sztafetowe Biegi Przełajowe.

2015/2016

W Parku Leśnym w Głogowie zostały zorganizowane przez naszą szkołę sztafetowe biegi przełajowe. W zawodach wystartowały szkoły podstawowe, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych dziewczęta zajęły III miejsce a chłopcy ukończyli bieg na V pozycji.

12049392_997771773577860_4282781043495500084_n

2014/2015

W środę 1 października w parku południowym odbyły się  Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców. W kategorii dziewcząt wystartowało 6 zespołów, wśród chłopców rywalizację podjęło 7 zespołów. Najlepsze okazały się nasze dziewczęta, które pokonały wszystkie szkoły ponadgimnazjalne i zajęły  I miejsce w  Sztafetowych Biegach Przełajowych powiatu Głogowskiego.  Drużyna chłopców  obroniła zeszłoroczny wynik, kończąc bieg na IV miejscu.

• Szymon Ciupak  2bb-rezerwowy

WSZYSTKIM GRATULUJEMY !!!!10477304_818621774826195_5938828666411788485_o (1)

WP_20141001_005 WP_20141001_006

2013/2014

W piątek 27 września 2013 r. odbyły się Mistrzostwa Głogowa i Powiatu Głogowskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.
W zawodach brały udział szkoły podstawowe,gimnazjalne i ponadgimnazjalne. W konkurencji szkół ponadgimnazjalnych zajęliśmy II miejsce w kategorii dziewcząt i IV miejsce w kategorii chłopców.