› Nawigacja strony

Wiarygodna Szkoła

Projekt „Miedziowa pracownia”

Srebrna Szkoła 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce ( 109 miejsce ) sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”.

« Paź

Propozycja dla maturzystów

Aktualności > Strefa ucznia

Salon Szkół Wyższych stworzony przez uczelnie krajowe i zagraniczne, porady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie, konsultacje doradców zawodowych oraz warsztaty dla maturzystów – to tylko niektóre elementy XXIX Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2018.

Salon Szkół Wyższych i Salon Uczelni Zagranicznych Study Abroad zaprasza maturzystów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych, studentów i nauczycieli na spotkania w piątek i sobotę 23-24 lutego. Młodzież zapozna się z ofertą blisko 100 uczelni z całej Polski i z zagranicy. Zapraszamy do udziału w prezentacjach OKE na temat egzaminu maturalnego oraz w warsztatach pomocnych
w systematyzowaniu wiedzy i tworzeniu własnej ścieżki kształcenia i kariery. Doradcy zawodowi oraz profesjonalni kreatorzy kariery pomogą przygotować pierwsze CV, powiedzą, jakie są możliwości zdobycia ciekawych praktyk i pierwszych doświadczeń zawodowych.

Wstęp na Salon i wszystkie spotkania jest bezpłatny. Ramowy program spotkań dla maturzystów
i licealistów oraz uczniów gimnazjów jest już dostępny na stroniewww.salon.perspektywy.pl

Będziemy wdzięczni za zamieszczenie na internetowej stronie Szkoły banera informacyjnego Pobierz i podlinkowanie go do strony:www.salon.perspektywy.pl

Zapraszamy serdecznie!