Złota Szkoła 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce
( 146 miejsce ) sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogolnokształcących 2019
i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”.

Listopad 2019
« Paź

Profilaktyka w szkole

Aktualności > Strefa rodzica

W bieżącym roku szkolnym szkoła nasza współpracuje z Fundacją „Masz szansę” z siedzibą w Lublinie  przy realizacji projektu pod nazwą „System Oddziaływań Profilaktycznych w Polsce”, który wykonywany jest na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej w ramach zadania publicznego pn. „Prowadzenie całościowych badań dotyczących funkcjonowania systemu oddziaływań profilaktycznych w Polsce”. Celem projektu jest zwiększenie skuteczności profilaktyki uzależnień i zaburzeń zachowania w Polsce poprzez przeprowadzenie wielowymiarowej diagnozy sytuacji profilaktyki szkolnej oraz ocena polityki społecznej i skuteczności działań profilaktycznych prowadzących do wypracowania planu zmian, a także publikacja wyników, organizacja sympozjów i warsztatów, dotyczących tego zagadnienia oraz określenie  stanu i opracowanie rekomendacji dla zwiększenia skuteczności i efektywności planowania i realizowania działań profilaktycznych w mikro i makro skali.

Więcej informacji na: www.profilktycy.pl