Srebrna Szkoła 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce ( 109 miejsce ) sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”.

Wrzesień 2018
« Sie

Nasi już w okręgu OP

Aktualności

Daniel Nowak z 1a, Karol Skawiński z 1b i Gabriela Nicewicz z 2a reprezentowali naszą szkołę w etapie okręgowym Olimpiady Przedsiębiorczości.
Daniel odniósł swój mały sukces przechodząc do drugiego etapu (tylko 50 osób z najlepszymi wynikami z testu okręgowego), w którym dziesięć 5-osobowych zespołów w przeciągu 2 godzin rozwiązywało 3 zadania oraz przygotowywało prezentację, którą potem w ciągu 7 minut zespół przedstawiał przed komisją konkursową. Nasz reprezentant wypadł doskonale, a wyniki jego zespołu z tej części były najwyższe! W klasyfikacji końcowej zajął 29 miejsce w okręgu Wrocław (woj.dolnośląskie, opolskie, lubuskie) i to doskonały wynik jak na pierwsze podejście. Do ścisłego finału w Warszawie przechodzi tylko 10 osób!!

Apetyt jednak rośnie w miarę jedzenia i cała trójka planuje od września zintensyfikować swoje działania, spotykać się cyklicznie, by wzajemnie się motywować i wspierać – a wtedy można będzie pójść krok dalej …
Więc jeśli ktoś z Was interesuje się tą tematyką i chce pogłębić swoją wiedzę, sprawdzić się, nabrać pewności siebie podczas autoprezentacji i jest gotowy na takie wyzwanie – to właśnie na Ciebie czekamy! Twój sukces leży w twoich rękach!
Nieoceniona jest bezinteresowna pomoc, ważne wskazówki i konsultacje oraz praktyczne (i taktyczne) podpowiedzi naszego absolwenta Michała Grzesińskiego (dwukrotny finalista i laureat OP 2017), któremu serdecznie dziękujemy
GRATULACJE dla całej ekipy!!!