Srebrna Szkoła 2017

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród 300 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2017”.

Styczeń 2018
« Gru

Zapraszamy wszystkich do biblioteki, ponieważ otrzymaliśmy już nowości wydawnicze z przyznanej dotacji w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa. Program realizowany jest w latach 2016 – 2020, a jego głównym celem jest rozwijanie zainteresowań przez promocję i wspieranie czytelnictwa. Nasza oferta dla uczniów jest bardzo urozmaicona. Znajdziecie w niej na pewno wiele pozycji, które Was zainteresują. Literatura fantastyczna i fantasy, kryminał, horror, literatura faktu, bogata oferta literatury historycznej, ciekawe biografie, literatura regionalna, sporo powieści tylko dla Was, poradniki i coś, co Was szczególnie zainteresuje: audiobooki i komiksy, których dotąd w naszej bibliotece nie było.

Prawie pełną informację na temat nowości znajdziecie na stronie biblioteki w linku Biblioteka poleca. Obowiązkowo musicie zapoznać się też z Regulaminem korzystania z nowości wydawniczych zakupionych w ramach dotacji celowej w Narodowym Programie Rozwoju Czytelnictwa w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Głogowie, który zamieszczony jest również na stronie biblioteki w linku Regulaminy.
Szczególne podziękowania należą się uczennicom klasy 2a z Koła Miłośników Książki i Filmu: Kindze Cybulskiej, Adzie Lichańskiej i Angelice Zaruczyńskiej. Bez ich pomocy na pewno musielibyście znacznie dłużej czekać na dostęp do nowości.