Godło Rzeczypospolitej Polskiej

› Szybki kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Krzywoustego

67 - 200 Głogów
ul. Jedności Robotniczej 10
tel/fax: 76 834 21 38
email: sekretariat@lo1glogow.pl

займ на карту онлайн

Ważne linki

Fronter
Librus Powiat Głogów

Złota Szkoła 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce
( 146 miejsce ) sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogolnokształcących 2019
i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”.

› Wirtualna panorama szkoły


Kalendarz wydarzeń

Sierpień 2019
pon wt śr czw pt sob nie
« Lip    
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Jedynka- nagroda dla wyjątkowych

Nagrodę JEDYNKA przyznaje  się uczniom, niezależnie od wyników w nauce, za szczególne osiągnięcia w różnych dziedzinach, lub pracę na rzecz szkoły, ludzi, zwierząt…

Jedynki 2018/2019

LAUR  OLIMPIJSKI

Szymon Blida

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA

Aleksander Sypniewski

Kacper Górski

Marta Haze

Agata Sidorowicz

Monika Kazimierczak

TECHNOLOGICZNA INWENCJA TWÓRCZA

Alicja Sienkiewicz

INICJATYWA SPOŁECZNA

Paulina Łohinowicz

Adrianna Lichańska

Angelika Zaruczyńska

Kinga Cybulska

Marcin Kostrzewa

SPORT

Maksymilian Baczyński

Szymon Szajnicki

Klaudia Kubiak

Paulina Nowakowska

Natalia Kowynia

LAUR  OLIMPIJSKI I DZIAŁALNOŚĆ  ARTYSTYCZNA

Wojciech Makara

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA I INICJATYWA SPOŁECZNA

Jolanta Drzazga

SUPERJEDYNKA

Bożena Kowalczykowska

Maciej Kupś

 

Jedynki 2017/2018

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA

Dominik Kowal
Sandra Wasilewska
Bartłomiej Kieruńczyk
Małgorzata Ziółek
Hanna Cielebąk
Justyna Lisowska

TECHNOLOGIA INFORMACYJNA

Agata Jałowiecka

INICJATYWA SPOŁECZNA

Katarzyna Hasal
Rafał Tworkowski
Filip Stachowiak
Dacjan Hebda

SPORT

Joanna Jaworska
Michał Kożuchowski
Kevin Kosiek
Oliwia Kościk
Jakub Lasota

DZIAŁALNOŚĆ ARTYSTYCZNA
I INICJATYWA SPOŁECZNA

Michalina Horbatowska
Przemysław Raczyk

*******************************************************************************************

Jedynka 2016/2017

Klasa Nazwisko i imię ucznia Kategoria
3A Koman Kacper Laur olimpijski
Konarska Katarzyna Kategoria artystyczna
Rokaszewicz Martyna Kategoria artystyczna
Jasik Bartosz Kategoria artystyczna
Kicińska Kinga Kategoria artystyczna
3B Bińkowski Jakub Działalność społeczna
Grzesiński Michał Laur olimpijski
Szajowski Mateusz Działalność artystyczna
3C Malica Alicja Laur olimpijski
Kosałka Michał Laur olimpijski
Połeć Anna Działalność artystyczna
Matysik Angelika Inicjatywa społeczna
3D Skoczylas Patrycja Laur olimpijski, Technologiczna inwencja tórcza, Działalność artystyczna
Bagińska – Żyta Alicja Inicjatywa społeczna
Buler Michał Dzaiłalność artystyczna
Wysocka Ewa Działalność artystyczna
3E Opiłowska Paulina sport
Brychcy Michał sport