Godło Rzeczypospolitej Polskiej

› Szybki kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Krzywoustego

67 - 200 Głogów
ul. Jedności Robotniczej 10
tel/fax: 76 834 21 38
email: sekretariat@lo1glogow.pl

займ на карту онлайн

Srebrna Szkoła 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce ( 109 miejsce ) sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”.

Ważne linki

Fronter
Librus Powiat Głogów

› Wirtualna panorama szkoły


Kalendarz wydarzeń

Grudzień 2018
pon wt śr czw pt sob nie
« Lis    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Bolesław-medal dla najlepszych

Medal BOLESŁAW otrzymują uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce oraz bardzo dobrym i wzorowym zachowaniem

Brązowy Bolesław: średnia ocen 4,75-4,99

Srebrny Bolesław: średnia ocen 5,00-5,29

Złoty Bolesław: średnia ocen powyżej 5,30

 

2017/2018

 

  Złoty Bolesław  
1 1A Kordacka Wiktoria   5,75
2 2B Kostrzewa Marcin  5,75
3 2B Sawczak Zuzanna  5,63
4 1D Puchalska Anna   5,56
5 1C Oleśniewicz Agata   5,56
6 1A Nowak Daniel   5,50
7 1C Zborowski Marcel  5,50
8 1E Raczycka Wiktoria 5,47
9 1A Langner Magdalena 5,45
       
10 2A Siennicka Marta 5,38
11 2A Kołtowski Hubert 5,38
12 2E Piotrowska Ewa 5,38
13 1E Miller Patrycja 5,33
14 2D Bigda Paulina 5,33
15 2D Blida Szymon 5,33
16 2D Kubiak Klaudia 5,33
17 1B Czerniawska Emilia 5,31
18 1D Dziaszyk Kinga 5,31
   

Srebrny Bolesław

 
1 1D Borowiecka Alicja 5,25
2 2B Rojewska Anna 5,25
3 1B Sułowski Szymon 5,25
4 2D Brzeskot Weronika 5,22
5 1B Szczepaniak Daria 5,19
6 1D Hucała Zuzanna 5,19
7 1B Nalepka Anna 5,13
8 1E Janusz Małgorzata 5,13
9 2B Kubiak Jakub 5,13
10 2B Niewiadomski Tomasz 5,13
11 2D Woźniak Aleksandra 5,13
       
12 2D Makara Wojciech 5,11
13 1C Szymański Michał  5,07
14 1C Orzelska Zuzanna 5,07
15 1A Zahorski Kacper 5,06
16 1B Tywoniuk Kornelia 5,06
17 1B Rzepka Michał 5,06
18 1C Tłuczek Michał 5,06
19 1D Brzeskot Natalia 5,06
20 1D Grondalska Joanna 5,06
21 1D Hudziak Aleksandra 5,06
       
22 1D Jaworska Joanna 5,06
23 1D Lesikowska Julia 5,06
24 1A Przybyła Aleksandra 5,00
25 1D Bronakowski Maciej 5,00
26 1D Klepusewicz Oskar 5,00
27 2A Nicewicz Gabriela 5,00
28 2A Kazimierczak Monika 5,00
29 2D Kubiak Natalia 5,00
30 2D Sienkiewicz Alicja 5,00
31 2D Stanek Aleksandra 5,00
   

Brązowy Bolesław

 
1 1A Dziadosz Martyna 4,94
2 1A Nowicka Natalia 4,94
3 1B Chocianowski Jan 4,94
4 1D Mijal Mateusz 4,94
5 1E Łoza Marta 4,94
6 1C Kapkowicz Aleksandra 4,93
7 2A Flisiak Dawid 4,89
8 2E Zakrzewska Barbara 4,89
9 1A Wojtalik Julia 4,88
10 1D Kwiatkowska Zuzanna 4,88
       
11 1D Mrugalska Julia 4,88
12 1D Olszewska Daria 4,88
13 1E Sołtysiak Kajetan 4,88
14 1E Wajman Natalia 4,88
15 2A Drzazga Jolanta 4,88
16 2A Haze Marta 4,88
17 2B Mońka Martyna 4,88
18 2D Miłek Barbara 4,88
19 2D Miłek Jan 4,88
20 2D Piróg Julita 4,88
21 2D Szycko Patryk 4,88
       
22 1C Konfederak Aleksandra 4,87
23 2D Pietraszek Patrycja 4,86
24 1A Chojnacka Paula 4,82
25 1A Duziak Zuzanna 4,81
26 1A Sołtys Natalia 4,81
27 1B Żerebecki Jakub 4,81
28 1C Marciniak Bianka 4,81
29 1D Bielawska Martyna 4,81
30 1E Matkowska Marcela 4,81
31 1E Ryfiak Maria 4,81
       
32 2D Chmiel Anna 4,78
33 2D Łukasiewicz Magdalena 4,78
34 2E Dziadulewicz Justyna 4,78
35 2E Gniewosz Michalina 4,78
36 1A Golonka Izabela 4,76
37 1A Szymański Michał 4,75
38 1D Olczak Maja 4,75
39 1D Rosińska Katarzyna 4,75
40 1E Skorus Anita 4,75
41 2A Piotrowska Patrycja 4,75
42 2A Nowakowska Paulina 4,75
43 2E Jędruszczak Kacper 4,75

klasy III

Złoty Bolesław
1 Marek Borecki 5,82
2 Magdalena Idkowiak 5,71
3 Katarzyna Hasal 5,69

4 Paula Jacenik 5,65
5 Emilia Gołyga 5,44
6 Marcin Kleczkowski 5,42
7 Anna Żerebecka 5,41
8 Urszula Pawlaczek 5,41
9 Natalia Zmysłowska 5,41
10 Maciej Grymm 5,41
11 Justyna Lisowska 5,38
12 Hanna Bartkowiak 5,35
Srebrny Bolesław
1 Szymon Gawlik 5,29
2 Monika Lewandowska 5,29
3 Julia Gajdzińska 5,25
4 Dominik Frankowski 5,24
5 Joanna Przybylska 5,24
6 Konrad Kroczak 5,18
7 Aleksandra Świerkowska 5,18
8 Martyna Sułowska 5,18
9 Julia Kulik 5,18
10 Izabela Namyślak 5,18
11 Patrycja Kiwacka 5,13
12 Agnieszka Brożek 5,12
13 Jakub Lasota 5,12
14 Filip Chrzuszcz 5,06
15 Michalina Drążek 5,06
16 Marlena Piechocka 5,06
17 Łukasz Leśniewski 5
18 Paula Wasiluk 5
19 Julia Jagieła 5
20 Anna Pszonka 5
Brązowy Bolesław
1 Wojciech Binert 4,94
2 Szymon Borek 4,94
3 Dominik Kozar 4,94
4 Klaudia Dąbrowska 4,94
5 Natalia Pietrzak 4,94
6 Hanna Cielebąk 4,94
7 Olga Domagała 4,94
8 Barbara Jacieczko 4,94
9 Szymon Stupnicki 4,94
10 Grzegorz Zawadzki 4,94
11 Alicja Jeziorska 4,93
12 Bartłomiej Kieruńczyk 4,88
13 Julia Stankowska 4,88
14 Rafał Tworkowski 4,88
15 Aleksander Fiedorek 4,88
16 Paulina Jaszkiewicz 4,88
17 Joanna Jaworska 4,88
18 Ada Karpierz 4,88
19 Barbara Borysławska 4,88
20 Karolina Kochanowska 4,88
21 Barbara Sternik 4,88
22 Gabriela Bestrzyńska 4,87
23 Jacek Szymański 4,82
24 Kacper Wojno 4,82
25 Michalina Horbatowska 4,82
26 Weronika Ławrowska 4,82
27 Szymon Rak 4,81
28 Dominik Kowal 4,76
29 Przemysław Raczyk 4,76
30 Mateusz Kuter 4,76
31 Kożuchowski Michał 4,75
32 Dominika Zarzycka 4,75
33 Agata Jałowiecka 4,75
34 Radosław Cyfra 4,75
35 Paulina Dawidowicz 4,75
36 Patrycja Hannemann 4,75
37 Weronika Skrzypczak 4,75
38 Małgorzata Ziółek 4,75

*******************************************************************************************

2016/2017

KLASY I:   Złoty Bolesław:

1a ILO   Kołtowski Hubert 5,31  
1a ILO   Nicewicz Gabriela 5,31  
1b ILO   Kostrzewa Marcin 5,62  
1b ILO   Rojewska Anna 5,44  
1b ILO   Sawczak Zuzanna 5,44  
1d ILO   Blida Szymon 5,31  
1d ILO   Brzeskot Weronika 5,38  
1d ILO   Kubiak Klaudia 5,31  
1d ILO   Makara Wojciech 5,31  
1d ILO   Miłek Jan 5,40  
1d ILO   Sienkiewicz Alicja 5,31  
1d ILO   Stanek Aleksandra 5,31  
1d ILO   Woźniak Aleksandra 5,38  
         

Srebrny Bolesław:

1a ILO   Flisiak Dawid 5,19  
1a ILO   Haze Marta 5,06  
1a ILO   Kazimierczak Monika 5,12  
1a ILO   Siennicka Marta 5,19  
1b ILO   Janusz Mikołaj 5,12  
1b ILO   Kubiak Jakub 5,00  
1b ILO   Leśniewski Jakub 5,06  
1d ILO   Bigda Paulina 5,25  
1d ILO   Chmiel Anna 5,20  
1d ILO   Filipek Michał 5,06  
1d ILO   Guzera Klaudia 5,07  
1d ILO   Kubiak Natalia 5,19  
1d ILO   Miłek Barbara 5,25  
1d ILO   Pietraszek Patrycja 5,00  
1d ILO   Piróg Julita 5,13  
1e ILO   Gniewosz Michalina 5,12  
1e ILO   Piotrowska Ewa 5,12  
1e ILO   Zakrzewska Barbara 5,12  

 Brązowy Bolesław:

1a ILO   Drzazga Jolanta 4,88  
1a ILO   Kowalczykowski Jakub 4,81  
1a ILO   Lichańska Adrianna 4,88  
1a ILO   Nowakowska Paulina 4,88  
1a ILO   Paś Iga 4,75  
1a ILO   Pawłowska Hanna 4,94  
1a ILO   Piotrowska Patrycja 4,88  
1a ILO   Zaruczyńska Angelika 4,81  
1b ILO   Frąckowiak Marcin 4,81  
1b ILO   Gojdź Sylwia 4,94  
1b ILO   Matecki Kacper 4,75  
1b ILO   Mońka Martyna 4,94  
1b ILO   Niewiadomski Tomasz 4,94  
1b ILO   Pasternak Kacper 4,88  
1c ILO   Anastaziuk Agnieszka 4,81  
1c ILO   Wysocka Jowita 4,75  
1c ILO   Zaremba Adrianna 4,94  
1d ILO   Buchwald Martyna 4,75  
1d ILO   Ciesielska Maja 4,88  
1d ILO   Górski Wojciech 4,94  
1d ILO   Łukasiewicz Magdalena 4,81  
1d ILO   Matysiak Paulina 4,94  
1d ILO   Nowak Julia 4,75  
1d ILO   Osadnik Wiktoria 4,94  
1d ILO   Skorupiński Kacper 4,88  
1d ILO   Stachura Agnieszka 4,88  
1e ILO   Dziadulewicz Justyna 4,94  
1e ILO   Jędruszczak Kacper 4,75  
1e ILO   Karliński Bartosz 4,88  
1e ILO   Kiszkiel Natalia 4,81  
1e ILO   Mrowińska Żaneta 4,75  
1e ILO   Suchy Katarzyna 4,81  

Klasy II – Złoty Bolesław:

2a ILO   Gołyga Emilia 5,56  
2a ILO   Żerebecka Anna 5,38  
2b ILO   Hasal Katarzyna 5,62  
2b ILO   Idkowiak Magdalena 5,50  
2c ILO   Lisowska Justyna 5,62  
2d ILO   Borecki Marek 5,56  
2d ILO   Jacenik Paula 5,67  
2d ILO   Pawlaczek Urszula 5,44  
2d ILO   Zmysłowska Natalia 5,44  
 

Srebrny Bolesław:

2a ILO   Fiedorek Aleksander 5,00  
2a ILO   Gajdzińska Julia 5,25  
2a ILO   Kożuchowski Michał 5,00  
2a ILO   Rzepecki Szymon 5,00  
2b ILO   Binert Wojciech 5,12  
2b ILO   Frankowski Dominik 5,22  
2b ILO   Gawlik Szymon 5,00  
2b ILO   Kleczkowski Marcin 5,25  
2b ILO   Kroczak Konrad 5,12  
2b ILO   Świerkowska Aleksandra 5,11  
2c ILO   Brożek Agnieszka 5,12  
2c ILO   Lasota Jakub 5,00  
2c ILO   Sułowska Martyna 5,00  
2d ILO   Bartkowiak Hanna 5,00  
2d ILO   Domagała Olga 5,00  
2d ILO   Grymm Maciej 5,11  
2d ILO   Namyślak Izabela 5,00  
2d ILO   Sepiół Anna 5,29  
2e ILO   Janik Magdalena 5,00  
2e ILO   Lewandowska Monika 5,22  
2e ILO   Przybylska Joanna 5,00  

Brązowy Bolesław:

 

 

2a ILO

   

 

Jaszkiewicz Paulina

 

 

4,78

 
2a ILO   Jaworska Joanna 4,75  
2a ILO   Kiwacka Patrycja 4,86  
2a ILO   Raczyk Przemysław 4,88  
2b ILO   Bestrzyńska Gabriela 4,88  
2b ILO   Borek Szymon 4,88  
2b ILO   Chrzuszcz Filip 4,88  
2b ILO   Kieruńczyk Bartłomiej 4,88  
2b ILO   Kozar Dominik 4,88  
2b ILO   Leśniewski Łukasz 4,75  
2b ILO   Szeliga Dominik 4,75  
2c ILO   Cielebąk Hanna 4,75  
2c ILO   Łobocki Mateusz 4,86  
2d ILO   Jagieła Julia 4,75  
2d ILO   Kulik Julia 4,88  
2d ILO   Piechocka Marlena 4,89  
2d ILO   Pszonka Anna 4,89  
2e ILO   Hannemann Patrycja 4,75  
2e ILO   Zawadzki Grzegorz 4,89  

 Klasy III

 Złoty Bolesław
  1 Wiktoria Błażków
  2 Michał Grzesiński
  3 Patrycja Skoczylas
  4 Anna Połeć
  5 Katarzyna Konarska
  6 Aleksandra Miselis
  7 Dominika Kopczyńska
 Srebrny Bolesław
klasa 3A 1 Adrian Balecki
2 Klaudia Kamińska
3 Kacper Koman
4 Klaudia Stępień
5 Anna Zahorska
6 Szymon Józefczak
7 Kinga Kicińska
8 Natalia Włodarczyk
klasa 3B 9 Dariusz Pałatyński
klasa 3C 10 Alicja Malica
11 Katarzyna Grzesiak
12 Karolina Olejnik
13 Monika Petrus
klasa 3D 14 Ewa Wysocka
15 Weronika Buchwald
16 Ewa Sokal
17 Honorata Babula
18 Teresa Kaźmierczak
19 Alicja Bagińska – Żyta
klasa 3E 20 Agnieszka Konieczna
 Brązowy Bolesław
klasa 3A 1 Bartosz Jasik
2 Laura Matynkiewicz
3 Tomasz Lis
4 Wirginia Protacka
5 Dominik Dudkowiak
6 Aleksandra Leśniak
7 Kamila Pszeniczka
8 Martyna Rokaszewicz
klasa 3B 9 Piotr Grzelczak
klasa 3C 10 Natalia Krechowiecka
11 Angelika Matysik
12 Aleksandra Chudzińska
13 Dominika Mindziukiewicz
14 Karolina Raczkowska
15 Kamil Ciesielski
klasa 3D 16 Adrianna Wiśniewska
17 Łucja Janek
18 Patrycja Krawczyk
19 Martyna Adamiak
klasa 3E 20 Paulina Opiłowska
21 Kinga Przybylska
22 Nina Baruch
23 Klaudia Kulig
24 Emilia Sarna
25 Kinga Zielonka
26 Patrycja Chodorowska
27 Agata Szymańska