Godło Rzeczypospolitej Polskiej

› Szybki kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Bolesława Krzywoustego

67 - 200 Głogów
ul. Jedności Robotniczej 10
tel/fax: 76 834 21 38
email: sekretariat@lo1glogow.pl

займ на карту онлайн

Srebrna Szkoła 2017

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród 300 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2017”.

Ważne linki

Fronter
Librus Powiat Głogów

› Wirtualna panorama szkoły


Kalendarz wydarzeń

Listopad 2017
pon wt śr czw pt sob nie
« Paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Bolesław-medal dla najlepszych

Medal BOLESŁAW otrzymują uczniowie z najlepszymi wynikami w nauce oraz bardzo dobrym i wzorowym zachowaniem

Brązowy Bolesław: średnia ocen 4,75-4,99

Srebrny Bolesław: średnia ocen 5,00-5,29

Złoty Bolesław: średnia ocen powyżej 5,30

2016/2017

KLASY I:   Złoty Bolesław:

1a ILO Kołtowski Hubert 5,31
1a ILO Nicewicz Gabriela 5,31
1b ILO Kostrzewa Marcin 5,62
1b ILO Rojewska Anna 5,44
1b ILO Sawczak Zuzanna 5,44
1d ILO Blida Szymon 5,31
1d ILO Brzeskot Weronika 5,38
1d ILO Kubiak Klaudia 5,31
1d ILO Makara Wojciech 5,31
1d ILO Miłek Jan 5,40
1d ILO Sienkiewicz Alicja 5,31
1d ILO Stanek Aleksandra 5,31
1d ILO Woźniak Aleksandra 5,38

Srebrny Bolesław:

1a ILO Flisiak Dawid 5,19
1a ILO Haze Marta 5,06
1a ILO Kazimierczak Monika 5,12
1a ILO Siennicka Marta 5,19
1b ILO Janusz Mikołaj 5,12
1b ILO Kubiak Jakub 5,00
1b ILO Leśniewski Jakub 5,06
1d ILO Bigda Paulina 5,25
1d ILO Chmiel Anna 5,20
1d ILO Filipek Michał 5,06
1d ILO Guzera Klaudia 5,07
1d ILO Kubiak Natalia 5,19
1d ILO Miłek Barbara 5,25
1d ILO Pietraszek Patrycja 5,00
1d ILO Piróg Julita 5,13
1e ILO Gniewosz Michalina 5,12
1e ILO Piotrowska Ewa 5,12
1e ILO Zakrzewska Barbara 5,12

 Brązowy Bolesław:

1a ILO Drzazga Jolanta 4,88
1a ILO Kowalczykowski Jakub 4,81
1a ILO Lichańska Adrianna 4,88
1a ILO Nowakowska Paulina 4,88
1a ILO Paś Iga 4,75
1a ILO Pawłowska Hanna 4,94
1a ILO Piotrowska Patrycja 4,88
1a ILO Zaruczyńska Angelika 4,81
1b ILO Frąckowiak Marcin 4,81
1b ILO Gojdź Sylwia 4,94
1b ILO Matecki Kacper 4,75
1b ILO Mońka Martyna 4,94
1b ILO Niewiadomski Tomasz 4,94
1b ILO Pasternak Kacper 4,88
1c ILO Anastaziuk Agnieszka 4,81
1c ILO Wysocka Jowita 4,75
1c ILO Zaremba Adrianna 4,94
1d ILO Buchwald Martyna 4,75
1d ILO Ciesielska Maja 4,88
1d ILO Górski Wojciech 4,94
1d ILO Łukasiewicz Magdalena 4,81
1d ILO Matysiak Paulina 4,94
1d ILO Nowak Julia 4,75
1d ILO Osadnik Wiktoria 4,94
1d ILO Skorupiński Kacper 4,88
1d ILO Stachura Agnieszka 4,88
1e ILO Dziadulewicz Justyna 4,94
1e ILO Jędruszczak Kacper 4,75
1e ILO Karliński Bartosz 4,88
1e ILO Kiszkiel Natalia 4,81
1e ILO Mrowińska Żaneta 4,75
1e ILO Suchy Katarzyna 4,81

Klasy II – Złoty Bolesław:

2a ILO Gołyga Emilia 5,56
2a ILO Żerebecka Anna 5,38
2b ILO Hasal Katarzyna 5,62
2b ILO Idkowiak Magdalena 5,50
2c ILO Lisowska Justyna 5,62
2d ILO Borecki Marek 5,56
2d ILO Jacenik Paula 5,67
2d ILO Pawlaczek Urszula 5,44
2d ILO Zmysłowska Natalia 5,44

Srebrny Bolesław:

2a ILO Fiedorek Aleksander 5,00
2a ILO Gajdzińska Julia 5,25
2a ILO Kożuchowski Michał 5,00
2a ILO Rzepecki Szymon 5,00
2b ILO Binert Wojciech 5,12
2b ILO Frankowski Dominik 5,22
2b ILO Gawlik Szymon 5,00
2b ILO Kleczkowski Marcin 5,25
2b ILO Kroczak Konrad 5,12
2b ILO Świerkowska Aleksandra 5,11
2c ILO Brożek Agnieszka 5,12
2c ILO Lasota Jakub 5,00
2c ILO Sułowska Martyna 5,00
2d ILO Bartkowiak Hanna 5,00
2d ILO Domagała Olga 5,00
2d ILO Grymm Maciej 5,11
2d ILO Namyślak Izabela 5,00
2d ILO Sepiół Anna 5,29
2e ILO Janik Magdalena 5,00
2e ILO Lewandowska Monika 5,22
2e ILO Przybylska Joanna 5,00

Brązowy Bolesław:

 

 

2a ILO

 

 

Jaszkiewicz Paulina

 

 

4,78

2a ILO Jaworska Joanna 4,75
2a ILO Kiwacka Patrycja 4,86
2a ILO Raczyk Przemysław 4,88
2b ILO Bestrzyńska Gabriela 4,88
2b ILO Borek Szymon 4,88
2b ILO Chrzuszcz Filip 4,88
2b ILO Kieruńczyk Bartłomiej 4,88
2b ILO Kozar Dominik 4,88
2b ILO Leśniewski Łukasz 4,75
2b ILO Szeliga Dominik 4,75
2c ILO Cielebąk Hanna 4,75
2c ILO Łobocki Mateusz 4,86
2d ILO Jagieła Julia 4,75
2d ILO Kulik Julia 4,88
2d ILO Piechocka Marlena 4,89
2d ILO Pszonka Anna 4,89
2e ILO Hannemann Patrycja 4,75
2e ILO Zawadzki Grzegorz 4,89

 Klasy III

 Złoty Bolesław
1 Wiktoria Błażków
2 Michał Grzesiński
3 Patrycja Skoczylas
4 Anna Połeć
5 Katarzyna Konarska
6 Aleksandra Miselis
7 Dominika Kopczyńska
 Srebrny Bolesław
klasa 3A 1 Adrian Balecki
2 Klaudia Kamińska
3 Kacper Koman
4 Klaudia Stępień
5 Anna Zahorska
6 Szymon Józefczak
7 Kinga Kicińska
8 Natalia Włodarczyk
klasa 3B 9 Dariusz Pałatyński
klasa 3C 10 Alicja Malica
11 Katarzyna Grzesiak
12 Karolina Olejnik
13 Monika Petrus
klasa 3D 14 Ewa Wysocka
15 Weronika Buchwald
16 Ewa Sokal
17 Honorata Babula
18 Teresa Kaźmierczak
19 Alicja Bagińska – Żyta
klasa 3E 20 Agnieszka Konieczna
 Brązowy Bolesław
klasa 3A 1 Bartosz Jasik
2 Laura Matynkiewicz
3 Tomasz Lis
4 Wirginia Protacka
5 Dominik Dudkowiak
6 Aleksandra Leśniak
7 Kamila Pszeniczka
8 Martyna Rokaszewicz
klasa 3B 9 Piotr Grzelczak
klasa 3C 10 Natalia Krechowiecka
11 Angelika Matysik
12 Aleksandra Chudzińska
13 Dominika Mindziukiewicz
14 Karolina Raczkowska
15 Kamil Ciesielski
klasa 3D 16 Adrianna Wiśniewska
17 Łucja Janek
18 Patrycja Krawczyk
19 Martyna Adamiak
klasa 3E 20 Paulina Opiłowska
21 Kinga Przybylska
22 Nina Baruch
23 Klaudia Kulig
24 Emilia Sarna
25 Kinga Zielonka
26 Patrycja Chodorowska
27 Agata Szymańska