Srebrna Szkoła 2017

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród 300 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2017”.

« Paź

images5

Biblioteka Szkolna zaprasza!  Przyjdź, zobacz i zapoznaj się z warsztatem edukacyjnym
i samokształceniowym swojej szkoły!

Biblioteka funkcjonuje już od roku 1950. W zbiorach bibliotecznych znajdują się do dziś książki z tego okresu. W obszernej sali mieszczą się regały z książkami, stanowisko pracy nauczyciela bibliotekarza, czytelnia, księgozbiór podręczny oraz 4 stanowiska komputerowe, które tworzą Internetowe Centrum Informacji Multimedialnej i służą do pracy uczniom i nauczycielom.

Biblioteka jest czynna od poniedziałku do piątku, zgodnie z aktualnym harmonogramem pracy biblioteki.

Wszyscy użytkownicy biblioteki, a są nimi nie tylko uczniowie i nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego oraz Gimnazjum Dwujęzycznego, ale również pracownicy administracyjni szkoły, absolwenci, nauczyciele innych głogowskich szkół, studenci oraz rodzice, mogą korzystać wówczas ze zbiorów, wypożyczać książki, pracować w czytelni oraz korzystać z Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej.

W bibliotece szkolnej pomoc zawsze otrzymacie od Pani mgr Moniki Gertner.

Kontakt z biblioteką: biblioteka@lo1glogow.pl

bib 6