Srebrna Szkoła 2017

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród 300 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2017”.

« Sie

Akademia Kobiecości

Z radością informujemy, że rusza II edycja Akademii Kobiecości. Uroczysta inauguracja odbędzie się w Ratuszu w sali Rajców w dniu 15 października 2015, o godz. 17.30.

Patronat nad tą edycją objęła Pani Wiceprezydent Bo����������������������ena Kowalczykowska.

Program zajęć  II edycji

gfa

Głogowska Fundacja Akademicka wraz z partnerami zaprasza na cykl spotkań dla kobiet w ramach projektu Akademia Kobiecości. Akademia Kobiecości b��dzie miejscem, w którym kobiety odnajdą wewnętrzne i zewn��trzne piękno. Ugruntują lub odnajd�� drogę do spełnienia i szczęścia. Program przewiduje spotkania zarówno rozwijające duchowo, jak i z zakresu wizerunku oraz pięknej sylwetki. Zajęcia będą odbywały się w systemie semestralnym – nie częściej niż 2 – 3 razy na semestr.

Zajęcia są nieodpłatne.

Miejscem spotkań, wykładów i warsztatów będą: I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie , Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie, Ocean Edukacji Rybka, Esensja Day Spa G��ogów oraz Kawiarnia Piwnica Artystyczna Pod św. Mikołajem.

Rejestracja na zajęcia w ramach Akademii Kobiecości tylko na e-mail:

akademia.kobiecosci@go2.pl.

Informacje o Akademii Kobieco��ci będ�� zamieszczone na stronie:

• I Liceum Ogólnokształc������������cego im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie,
  • SP im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie,
  • Esensja Day Spa Głogów,
  • Polskie Stowarzyszenie Diabetyk��w o/Głogów,
  • Ocean Edukacji Rybka,
  • Stowarzyszenie dla Dzieci i Młodzieży ,, SZANSA ”.

Dyrektor Głogowskiej Fundacji Akademickiej

dr Ewa Czaińska

PROGRAM ZAJĘĆ

Semestr wiosenny 2014 r.

16 kwietnia 2014 r.

godz. 17.30 ��� Inauguracja Akademii Kobiecości w Auli I Liceum Ogólnokształcącego im.

Bolesława Krzywoustego w Głogowie.

Studio makijażu ����������������������������������� początek godz. 18.00 – zajęcia mają na celu naukę makijażu oraz

określenie fototypów urody. Nauka będzie odbywać się przy u����yciu kosmetyków kolorowych

należących do uczestniczek kursu tak, aby umożliwić kursantkom wykonanie samodzielnie

makija����������u tymi samymi kosmetykami w domu. Przewidziany czas zajęć – 2h.

04 czerwca 2014 r

godz. 18.00 – SP im. Henryka Sienkiewicza w Jaczowie

Masa���������������������� dla dwojga – warsztaty połączone z nauką masa��u dla dwojga przedstawiaj��ce

niezbędne informacje o elementach udanego relaksu i odprężenia. W programie, m.in.

zagadnienia, jak rozlu��nić spi����te lub przesilone mięśnie. Przewidziany czas zajęć – 2h.

(zajęcia zależne od warunków pogodowych)

W zdrowym ciele zdrowy duch – instrukta�� prawidłowego joggingu lub marszu z kijami w

plenerze. Przewidziany czas zaję���� – 2h.

Semestr jesie�������� – zima 2014/2015

III

Domowe spa – zajęcia mają za zadanie przedstawienie informacji i przyk����ady, jak z

dostępnych w domu produkt��w przygotowa�� kosmetyki pielęgnacyjnie. Przewidziany czas

zaję�� – 2h.

Dobra dieta – zajęcia, podczas których słuchaczki dowiedzą się o podstawach optymalnej

diety służącej zdrowiu oraz właściwej wadze. Przewidziany czas zajęć – 2h.

Kobieta w islamie – wykład, warsztaty makijażu oczu kobiet muzułmanek – zajęcia

łączą elementy wykładu oraz warsztatów dotyczących statusu i praw kobiet w islamie.

Przewidziany czas zajęć – 2h.

Psychologia pozytywna – wykład, podczas którego słuchaczki zapoznają się z aspektami

psychologii pozytywnej pozwalającej uzyska�� umiejętności sprostania wyzwaniom

wsp����������łczesno������������������������ci i uzyskania wysokiej jakości życia. Przewidziany czas zaj��ć – 2h.

Zapraszamy!

ORGANIZATORZY