› Nawigacja strony

Wiarygodna Szkoła

Projekt „Miedziowa pracownia”

Srebrna Szkoła 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce ( 109 miejsce ) sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”.

« Paź

Nowości w Toruniu i Krakowie

22 listopada 2018, Aktualności > Strefa absolwenta > Strefa rodzica > Strefa ucznia

Komunikacja i psychologia w biznesie to nowy kierunek studiów na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Studencie mogą odbyć część studiów na uczelniach zagranicznych: w Czechach, Finlandii, we Francji, w Hiszpanii, Holandii, Niemczech, Norwegii, Portugalii, Słowenii i Wielkiej Brytanii. W rekrutacji na studia liczy się wynik maturalny z języka obcego nowożytnego oraz jednego przedmiotu do wyboru: język polski albo matematyka, geografia, historia lub WOS.

› Czytaj więcej

Warszawski Instytut Bankowości zaprasza

22 listopada 2018, Aktualności > Strefa ucznia

Zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych do udziału w projektach edukacyjnych, prowadzonych przez Warszawski Instytut Bankowości, w ramach programu edukacyjnego Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży Bakcyl. Obecnie trwa rekrutacja do następujących konkursów:
1.Milion na Bank – dla uczniów szkół ponadpodstawowych w wieku 15-20 lat; szczegóły na stronie: www.bakcyl.wib.org.pl/milionnabank
2.Score Hunter – skierowany do pełnoletnich uczniów szkół ponadpodstawowych; szczegóły na stronie: www.bakcyl.wib.org.pl/scorehunter

Światowy Dzień Życzliwości

21 listopada 2018, Aktualności

Dziś Światowy Dzień Życzliwości. Nasza Pani Pedagog słowami Edwarda Stachury zapewnia nas, że życzliwość na pewno jest nam potrzebna:
„…Człowiek człowiekowi wilkiem
Lecz ty się nie daj zwilczyć
Człowiek człowiekowi bliźnim
Z bliźnim się możesz zabliźnić”
Edward Stachura Człowiek człowiekowi
Niech słowa te staną się mottem na dziś!

Pomoc dla Honoraty

20 listopada 2018, Aktualności > Strefa rodzica > Strefa ucznia

Zapraszamy Rodziców

19 listopada 2018, Aktualności > Strefa rodzica

Zapraszamy serdecznie wszystkich Rodziców na zebranie w dniu 21 listopada o godz. 17.00.

Zwolnieni z Teorii

19 listopada 2018, Aktualności > Strefa ucznia

Chcesz zrobić coś ciekawego po szkole? Zdobądź cenne doświadczenie, międzynarodowe certyfikaty i dołącz do zgranej społeczności. Zbierz zespół i załóżcie projekt społeczny na www.zwolnienizteorii.pl do 30 listopada. Platforma poprowadzi Cię krok po kroku przez realizację projektu. Przekonaj się sam!

Materiały informacyjne o Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii do odebrania w sekretariacie szkoły.

Miasto przyszłości

18 listopada 2018, Aktualności

Katedra Urbanistyki i Procesów Osadniczych na Wydziale Architektury Politechniki Wrocławskiej zaprasza do udziału w Konkursie dla Uczniów Szkół Ponadpodstawowych Miasto przyszłości. Więcej informacji i regulamin konkursu na: www.wa.pwr.edu.pl

Młodzieżowe Centrum Kultury w Legnicy zaprasza młodzież szkół ponadpodstawowych do udziału w Rejonowym Konkursie Piosenki Obcojęzycznej. Więcej informacji: www.mck.art.pl