› Nawigacja strony

Wiarygodna Szkoła

Projekt „Miedziowa pracownia”

Srebrna Szkoła 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce ( 109 miejsce ) sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”.

« Paź

Politechnika Warszawska zaprasza

Szanowni Państwo!
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w drugiej edycji ogólnopolskiego Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej, którego laureaci mogą zdobyć indeks na kierunek studiów Geoinformatyka, który posiada certyfikat Studia z Przyszłością oraz Laur Innowacji.
W załączniku znajdą Państwo oficjalny list Dziekana Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej zapraszający do udziału w konkursie.

Jest on adresowany głównie do uczniów zainteresowanych informatyką i jej innowacyjnymi zastosowaniami. W ramach przygotowania do konkursu oferujemy bezpłatne wykłady i warsztaty przygotowawcze zarówno dla nauczycieli, jak i uczniów Państwa szkoły. Partnerem konkursu jest główny dystrybutor aplikacji biznesowych Google Maps w Polsce. W związku z powyższym, głównym wątkiem tematycznym będzie wykorzystanie tej właśnie nowoczesnej i popularnej technologii.
Zeszłoroczna edycja Konkursu cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem zarówno ze strony uczniów jak i nauczycieli. Liczna obecność na szkoleniach i warsztatach potwierdziła atrakcyjność zagadnienia. Do pierwszego etapu konkursu przystąpiło kilkaset uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej polski!
Więcej szczegółów o Konkursie oraz informacje o zapisach znajdą Państwo na stronie internetowej Konkursu.
Serdecznie zapraszam

dr inż. Paweł Kowalski