Złota Szkoła 2019

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce
( 146 miejsce ) sklasyfikowanych w Rankingu Liceów Ogolnokształcących 2019
i przysługuje mu tytuł
„Złotej Szkoły 2019”.

Wrzesień 2019
« Sie   Paź »

Zebranie SU

Aktualności > Strefa ucznia

Zapraszamy przedstawicieli klas na krótkie zebranie w czwartek po 3 lekcji do sali 006 (język hiszpański).

Daj „groszaka” na zwierzaka

Kochani, w tym roku również kontynuujemy akcję: Daj „groszaka” na zwierzaka. Akcja polega na przynoszeniu groszy, które często zalegają nam w pudełkach, szufladach, słoiczkach… Obok pokoju nauczycielskiego znajduje się pudełko do którego możecie wrzucać „miedziaki”. Trafią one do banku, na konto schroniska dla bezdomnych zwierząt.

Uwaga Maturzyści !!!!

Aktualności > Strefa absolwenta > Strefa ucznia

INSTRUKCJA WYPEŁNIANIA DEKLARACJI MATURALNEJ

MATURA 2020

INSTRUKCJA WYPEŁNIANIA DEKLARACJI

Uczniowie klas trzecich I LO w terminie do 30 września 2019r. wypełniają wstępną deklarację maturalną korzystając :

ze strony internetowej I LO

Deklaracja1a

lub z witryny internetowej:

17.09 grupa uczniów I LO wyjechała do Zielonej Góry na warsztaty  z mikrobiologii. Uczniowie uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez
pracowników Katedry Mikrobiologii, zapoznali się z grupami bakterii chorobotwórczych oraz pożytecznych dla człowieka, przygotowywali preparaty
mikroskopowe i barwili metodą Grama. Zapoznawali się z zasadami diagnostyki mikrobiologicznej obejmującej rozpoznawanie podstawowych kształtów komórek
bakteryjnych i wzrostu na podłożach różnicujących; rozpoznawali ich wrażliwość na antybiotyki.