Srebrna Szkoła 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce ( 109 miejsce ) sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”.

Grudzień 2018
« Lis

W środę, 5 grudnia, w Sali Rajców Urzędu Miejskiego w Głogowie odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów Prezydenta Miasta Głogowa. Stypendia otrzymali i gimnazjaliści, i licealiści naszej szkoły. Wszystkim wyróżnionym składamy gratulacje.

Zbliża się czas walki z mrozem

Aktualności > Strefa absolwenta > Strefa rodzica > Strefa ucznia

W związku ze zbliżającą się zimą Ochotnicza Straż Pożarna, Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego oraz Komenda Powiatowa Policji w Głogowie zwracają się do nas z prośbą o zbiórkę ciepłej odzieży dla bezdomnych. Funkcjonariusze często znajdują wychłodzonych bezdomnych, wówczas pierwsza pomoc polega na okryciu kocem, śpiworem, czy też przebraniu mokrej, zimnej i brudnej odzieży na suchą i ciepłą. Dlatego prosimy o przynoszenie koców, kurtek, swetrów, spodni, szalików, czapek, rękawiczek, ciepłych butów, bielizny, skarpet. Przydadzą się także termosy.
17.12.2018 ( poniedziałek) dary zostaną odebrane.

Rusza Akademia Młodego Przedsiębiorcy

Aktualności > Strefa ucznia

Rusza V już edycja Akademii Młodego Przedsiębiorcy, wspólnego przedsięwzięcia PWSZ w Głogowie oraz Zespołu Szkół Ekonomicznych w Głogowie. Temat przewodni: Możliwości komunikowania się na odległość. Wszyscy chętni do udziału w AMP organizowanej w formie e-learnignu przez PWSZ w Głogowie proszeni są o zapisy u Pani Joanny Kozakiewicz – tylko zgłoszone osoby, zidentyfikowane jako uczniowie I LO, uzyskają dostęp do treści prezentacji oraz testów. Akademia kończy się certyfikatem! Zachęcamy do udziału.