› Nawigacja strony

Wiarygodna Szkoła

Projekt „Miedziowa pracownia”

Srebrna Szkoła 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce ( 109 miejsce ) sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”.

« Wrz   Lis »

Politechnika Warszawska zaprasza

Szanowni Państwo!
Mamy przyjemność zaprosić wszystkich uczniów Państwa szkoły do wzięcia udziału w drugiej edycji ogólnopolskiego Konkursu Geoinformatycznego Politechniki Warszawskiej, którego laureaci mogą zdobyć indeks na kierunek studiów Geoinformatyka, który posiada certyfikat Studia z Przyszłością oraz Laur Innowacji.
W załączniku znajdą Państwo oficjalny list Dziekana Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej zapraszający do udziału w konkursie.

I Turniej Strzelecki

Aktualności > Sukcesy duże i małe

Alicja Sienkiewicz z kl. 3d zdobyła III miejsce, a Kacper Iłowski z kl. 1a wyróżnienie w I Turnieju Strzeleckim o Puchar Starosty Głogowskiego. Zawody odbyły się 17.10.2018r. w Zespole Szkół im. Jana Wyżykowskiego w Głogowie. Gratulujemy!

Konkurs na znak graficzny/logo

Aktualności

Jesteś kreatywny, uzdolniony, lubisz tworzyć, rysować, malować czy bawić się grafiką komputerową, masz niesamowitą okazję, aby pokazać nam swój talent w konkursie na projekt graficzny/logo, które będzie znakiem rozpoznawczym strony Wolontariatu Miejskiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Głogowie. Zapraszamy do udziału.
Tu zapoznasz się z Regulaminem Konkursu. Regulamin

Aktualności

W piątek, 19 października o godzinie 15.20 w sali audiowizualnej odbędzie się projekcja filmu Proces w reżyserii D. H. Jonesa. To adaptacja powieści Fraza Kafki pod tym samym tytułem. Czas trwania filmu 120 minut.