› Nawigacja strony

Wiarygodna Szkoła

Projekt „Miedziowa pracownia”

Srebrna Szkoła 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce ( 109 miejsce ) sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”.

« Wrz   Lis »

Głogowska Edukacja Kresowa

Aktualności > Strefa absolwenta > Strefa rodzica > Strefa ucznia

Szanowny Pan Dyrektor
Janusz Kosałka
W dniu 01 października rozpoczęło się głosowanie na wnioski złożone w ramach Budżetu Obywatelskiego 2019 r. miasta Głogowa. W imieniu wnioskodawców, członków Stowarzyszenia „Głogowska Edukacja Kresowa” proszę Państwa i całą społeczność szkolną o poparcie złożonego przez nas wniosku i oddanie na niego głosu. Jest to projekt ogólnomiejski o wartości 10 000 zł., a dotyczy dofinansowania wyjazdu uczniów szkół głogowskich do Lwowa, w celu oddania pokłonu Orlętom Lwowskim w 100-lecie Niepodległości Polski. Szczegółowy opis wniosku znajduje się na stronie www.obywatel.glogow.pl
Link do głosowania:
Podany jest on również na stronie naszego Stowarzyszenia:
www.gek.org.pl
Zapraszam do głosowania również Państwa rodziny i znajomych. Mogą w nim brać udział wszyscy mieszkańcy Głogowa bez względu na wiek. Termin zakończenia głosowania to 26 październik 2018r.
W imieniu wnioskodawców serdecznie Państwu dziękuję.
Prezes Zarządu
prof. dr hab.inż. Marcin Witczak

Nasza szkoła przeprowadzi zbiórkę materiałów plastycznych i artykułów sportowych dla dzieci z Miejskiego Centrum Wspierania Rodziny w Głogowie, gdzie dzieci spędzają dużo czasu, odrabiają lekcje, bawią się oraz rozwijają swoje pasje. Potrzebne rzeczy to: bloki, kredki, mazaki, kleje, piłki, skakanki, paletki, itp. Zbiórka potrwa do końca listopada. Dary przynosimy do sali 007.

Ortogra dla uczniów

Aktualności > Sukcesy duże i małe

30 września zakończyły się eliminacje on-line do Wielkiego Finału III Ogólnopolskiego Konkursu Ortograficznego „O!Błędne Dyktando – Ortogra dla Uczniów”. Do finałowej pięćsetki dostało się jedenaścioro naszych uczniów:

Młody Chemik Eksperymentuje

Aktualności

W roku szkolnym 2018/2019 po raz kolejny weźmiemy udział w Projekcie „Młody Chemik Eksperymentuje”. Projekt realizuje Politechnika Wrocławska. Do Projektu zakwalifikowało się 17 uczniów naszej szkoły: 9 uczniów Liceum oraz 8 uczniów Gimnazjum. Pierwszy wyjazd do Wrocławia 27 października 2018r.