› Nawigacja strony

Wiarygodna Szkoła

Projekt „Miedziowa pracownia”

Srebrna Szkoła 2018

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie jest wśród najlepszych liceów w Polsce ( 109 miejsce ) sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł „Srebrnej Szkoły 2018”.

Kwiecień 2018
« Mar   Maj »

Sukces goni sukces

Aktualności

Z serii sukcesy małe i duże:
🤗 W tegorocznej edycji konkursu matematycznego KoALa (Kombinatoryka -Algorytmika-Logika) Michał Rzepka z klasy 1b został laureatem konkursu zajmując trzecie miejsce.
🤗 Do etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej zakwalifikowało się z naszej szkoły 3 uczniów: Martyna Buchwald, Kacper Skorupiński i Alicja Borowiecka.

Przedsiębiorczy uczniowie

Aktualności

W Powiatowym Konkursie „MŁODY PRZEDSIĘBIORCA” organizowanym przez PWSZ oraz ZSE nasi reprezentanci zajęli II i III miejsce – uczniowie Karol Skawiński z 1B oraz Daniel Nowak z 1A osiągnęli identyczne wyniki – zdecydowała kilkusekundowa przewaga Karola W klasyfikacji międzyszkolnej I LO zajęło II miejsce, zaraz za gospodarzem, ZSE.
Podczas uroczystości rozdania nagród nastąpiło również podsumowanie Akademii Młodego Przedsiębiorcy (AMP) – Karol zajął III miejsce w klasyfikacji szkół ponadgimnazjalnych.
Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!!

Zdjęcie użytkownika I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Krzywoustego w Głogowie.